Postadres
Volleybalclub Sassenheim
Planetenplein 6
2172 CR Sassenheim

Sporthallen
Sporthal De Wasbeek (hoofdsporthal)
Van Alkemadelaan 12
Sassenheim

Sporthal De Korf
Sportdreef 8
Sassenheim

Bestuur
Voorzitter: Erik de Muinck – voorzitter@volleybalclubsassenheim.nl
Secretaris: Suzanne Parent – secretaris@volleybalclubsassenheim.nl
Penningmeester: Ingrid van Gerven / Lodewijk Benjaminse – penningmeester@volleybalclubsassenheim.nl
Technische commissie: Onno Hoogervorst – tc@volleybalclubsassenheim.nl
Recreanten: Gerrit van der Meer / Joost Overvliet – recreanten@volleybalclubsassenheim.nl
PR-commissie: Bas Leeflang – pr@volleybalclubsassenheim.nl

Ledenadministratie
Bas Leeflang – ledenadministratie@volleybalclubsassenheim.nl

Technische commissie
Onno Hoogervorst: tc@volleybalclubsassenheim.nl
Bas Leeflang – cmv-jeugd@volleybalclubsassenheim.nl
Marloes Alberts
Marloes Knijnenburg

Recreanten commissie
Joost Overvliet – recreanten@volleybalclubsassenheim.nl

Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretaris: Harrie van Oers – wedstrijdzaken@volleybalclubsassenheim.nl
Scheidsrechters coördinator: Bas Ligthart – scheidsrechters@volleybalclubsassenheim.nl
Zaalwachtcoördinator: Erik de Muinck – zaalwacht@volleybalclubsassenheim.nl

Toernooicommissie
Ignas Vasiliauskas – toernooicommissie@volleybalclubsassenheim.nl

PR-commissie
Vacant – pr@volleybalclubsassenheim.nl

Activiteitencommissie
Vacant – activiteitencommissie@volleybalclubsassenheim.nl

Vertrouwenspersoon
Denise van Goeverden – vertrouwenspersoon@volleybalclubsassenheim.nl

Webdesign
Hieronder kunt u het contactformulier gebruiken voor algemene vragen. De secretaris zal uw vraag zo spoedig mogelijk proberen te beantwoorden.