Postadres
Volleybalclub Sassenheim
Planetenplein 6
2172 CR Sassenheim

Sporthallen
Sporthal De Wasbeek (hoofdsporthal)
Van Alkemadelaan 12
Sassenheim

Sporthal De Korf
Sportdreef 8
Sassenheim

Bestuur
Voorzitter: Erik de Muinck – voorzitter@volleybalclubsassenheim.nl
Secretaris: Suzanne Parent – secretaris@volleybalclubsassenheim.nl
Penningmeester: Ingrid van Gerven – penningmeester@volleybalclubsassenheim.nl
Technische commissie: Onno Hoogervorst – tc@volleybalclubsassenheim.nl
Recreanten: Gerrit van der Meer – recreanten@volleybalclubsassenheim.nl
PR-commissie: Bas Leeflang – pr@volleybalclubsassenheim.nl

Ledenadministratie
Bas Leeflang – ledenadministratie@volleybalclubsassenheim.nl

Technische commissie
Robert Vrouwenvelder
Onno Hoogervorst: tc@volleybalclubsassenheim.nl
Bas Leeflang – cmv-jeugd@volleybalclubsassenheim.nl
Tara van Kampen
Marloes Alberts
Nikki Vogelezang

Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretaris: Harrie van Oers – wedstrijdzaken@volleybalclubsassenheim.nl
Zaalwachtindeling & Scheidsrechtercoördinator: Erik de Muinck- zaalwacht@volleybalclubsassenheim.nl

Toernooicommissie
Timo Noppe – toernooicommissie@volleybalclubsassenheim.nl
Ignas Vasiliauskas

PR-commissie
Vacant – pr@volleybalclubsassenheim.nl

Activiteitencommissie
Onno Hoogervorst – activiteitencommissie@volleybalclubsassenheim.nl
Jan Batenburg
Noah Enderle
Ruud Kovacs

Vertrouwenspersoon
Denise van Goeverden – vertrouwenspersoon@volleybalclubsassenheim.nl

Webdesign
Hieronder kunt u het contactformulier gebruiken voor algemene vragen. De secretaris zal uw vraag zo spoedig mogelijk proberen te beantwoorden.