Contact

Sporthallen
Sporthal De Wasbeek (hoofdsporthal)
Van Alkemadelaan 12
Sassenheim

Sporthal De Korf
Sportdreef 8
Sassenheim

Bestuur
Voorzitter: Erik de Muinck – voorzitter@volleybalclubsassenheim.nl
Secretaris: Jesse van Rijn – secretaris@volleybalclubsassenheim.nl
Penningmeester: Sandra Hoeks – penningmeester@volleybalclubsassenheim.nl
Technische commissie: Esther Segaar – tc@volleybalclubsassenheim.nl
Jeugdcommissie: Janneke de Bruin – jeugd@volleybalclubsassenheim.nl
Recreanten: Gerrit van der Meer – recreanten@volleybalclubsassenheim.nl
Wedstrijdzaken: Arno Zegers – zaalwacht@volleybalclubsassenheim.nl
PR-commissie: Bas Leeflang – pr@volleybalclubsassenheim.nl

Ledenadministratie
Ineke van Veen – ledenadministratie@volleybalclubsassenheim.nl

Technische commissie
Esther Segaar
Anne Pont
Iris van Rijn
Julia Lof
José van der Vlugt
Email: tc@volleybalclubsassenheim.nl

Jeugdcommissie
Janneke de Bruin – jeugd@volleybalclubsassenheim.nl
Bas Leeflang – minis@volleybalclubsassenheim.nl
Tara van Kampen
Lisanne van Nieuwkoop
Onno Hoogervorst
Denise van Goeverden

Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretaris: Harrie van Oers – wedstrijdzaken@volleybalclubsassenheim.nl
Zaalwachtindeling & Scheidsrechtercoördinator: Arno Zegers Рzaalwacht@volleybalclubsassenheim.nl

Toernooicommissie
Onno Hoogervorst – toernooicommissie@volleybalclubsassenheim.nl

PR-commissie
Bas Leeflang – pr@volleybalclubsassenheim.nl
Onno Hoogervorst

Vertrouwenspersoon
Hilde Claassen – vertrouwenspersoon@volleybalclubsassenheim.nl

Webdesign